Balayı Organizasyon

Doğa ile Başbaşa Kalabileceğiniz Bir BALAYI

 

Balayı Çiftlerimize Özel Paket Fiyat 3.190 
'dan Başlayan Fiyatlar

 

 

Richmond Nua Wellness & Spa Hotel SAPANCA 5 GECE 6 GÜN Sapanca Balayı

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

Richmond Nua Hakkında

 

Neredeyse bavulunuzu bile açmadan tüm tatil boyunca, hafif bir kimono ile dolaşmak, onlarca farklı su terapisi eşliğinde zamanın nasıl geçtiğini fark etmemek, sağlıklı bir menü, uzman terapistler ve size özel tasarlanmış bakım programları ile kendinizi yeniden keşfetmek...

 

Adı üzerinde “Destinasyon Spa”, dinlenmeyi bir sağlık ve huzur ritüeline dönüştürmek isteyenler için en ideal adresi işaret ediyor. Türkiye'nin ilk ve tek “Destinasyon Spa”sı Richmond Nua, sudan gelen sağlığı, orman ve göl manzarasının kesiştiği Sapanca'da, beş duyunun sınırlarını zorlayan bir zenginlik ile buluşturuyor.

 

Richmond Nua, 2.700 m2 ye yayılan eksiksiz SPA alanı ve sürekli yenilenen kişiye özel programlarıyla Türkiye'de “Destinasyon Spa” kavramının geliştiricisi olmaya devam ediyor.

 

ODA&SUITLER

 

Richmond Nua’nın misafirlerinin benliğine seslenen hizmet anlayışı, farklı ihtiyaçlara uygun olarak hazırlanmış odalarının konforu ve zarafeti ile tamamlanıyor. Richmond Nua’da yer alan 20’si suite, 14’ü deluxe, 97’si superior toplam 131 seçkin odanın tamamı, ev keyfinin bir adım ötesini, SPA rahatlığı ile birleştirerek konuklarının ruhsal ve bedensel uyuma kavuşmalarına destek oluyor.

 

Otele hâkim bir konumda yer alan Stone Restoran’da zengin bir açık büfe sabah kahvaltısı ve beslenmesine dikkat edenler için açık büfede “Sağlık Köşesi” sunulmaktadır.

 

*Açık büfe akşam yemeği yalnızca kış dönemlerinde ve Cumartesi günleri servis edilmektedir.

 

SPA

 

SPA'nın kökeni Latince'den gelmektedir ve "SANUS PER AQUA" sudan gelen sağlık anlamı taşır. SPA'nın benzersiz konsepti dünyadaki farklı yörelerin iyi hissettirme metotlarını bir araya getirir. Sizi Avrupa, Amerika ve Asya'yı kapsayan bir yolculuğa çıkarırken sağlık, zindelik, estetik ve güzelliğin suyun iyileştirici gücüyle geri kazanılmasını sağlar. Spa deneyimini, en keyifli haliyle Avrupa'nın en donanımlı Spa'larından Richmond Nua'nın 2.700 m2lik eksiksiz SPA alanında yaşamaya davet ediyoruz.

 

WELLNESS

 

Wellness artık yalnızca bir trend değil aynı zamanda bir yaşam tarzı olarak kabul edilmektedir. Wellness felsefesi, insanı bütün olarak kabul ederek beden, ruh ve zihin sağlığını birbiriyle uyumlu hale getirmek ve dengeleyerek artırmak üzerine kurulmuştur.

 

Zihinsel, bedensel ve ruhsal uyumla ulaşılan huzur, Nua'da bir varoluş bir yaşayış biçimidir. Kendiniz ile ilgili bilmediğiniz ufuklara rengarenk bir keşif yolculuğu için uzmanlar eşliğinde size özel hazırlanmış programların tadını çıkarmanızı dileriz.

 

Forma girmenin ve formda kalmanın yeni tanımı ile tanışmak ister misiniz?

 

Richmond Nua Wellness Spa’nın uzman bir ekip tarafından hazırlanan programları Nua Slim ve Nua Fit ile yaşamı olumsuz kılan tüm dış faktörlerden uzaklaşırken, sağlıklı bir şekilde zayıflayıp sıkılaşabilirsiniz.