Balayı Organizasyon

EŞSİZ GÜZELLİK… ÖLÜDENİZ’DE BALAYI

 

Balayı Çiftlerimize Özel Paket Fiyat 4.990 
'dan Başlayan Fiyatlar

 

 

HİLLSİDE BEACH CLUB FETHİYE.. 4 GECE 5 GÜN Fethiye Balayı

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

Mutlu çiftlerin yeni hayatlarına sonsuza dek sürecek bir sevgi temasına sahip özel ve romantik bir odada başlamalarına yardım ediyoruz. Konaklamanız sırasında sunacağımız küçük sürprizler ve detaylara bayılacaksınız. Hillside Beach Club’da birlikteliğinizin tadını çıkarabilmeniz için gereken her şey ihtiyaçlarınız doğrultusunda tasarlanır. Şampanya ve çikolata gibi ikramlarla kutlamanızı devam ettirebilir ve Hillside Beach Club’da gerçekleşen özel etkinliklere VIP konuklarımız olarak katılabilirsiniz.

Güneşin ve denizin tadını Yetişkinlere Özel “Silent Beach” ve “Serenity Beach”’de çıkarabilir ya da çiftlere özel bakımlar ile kendinizi Sanda Spa’nın rahatlatıcı atmosferine bırakabilirsiniz. Akşamları Pasha on the Bay Restaurant’da ay ışığında unutulmaz bir yemek yiyebilirsiniz. Hillside Beach Club’da sezon boyunca balayı ve yıldönümü çiftlerine sunulan özel indirimlerden de faydalanabilirsiniz. 

12 adalar turu; Özel 12 adaların benzersiz güzelliğini keşfedeceğiniz tam günlük turun tadını çıkarın. Tura öğle yemeği ve içecekler dahildir.

Göz alıcı mavilikteki Akdeniz’in yemyeşil çam ormanlarıyla buluştuğu Fethiye ve Göcek’teki eşsiz güzellikteki körfez ve koyları keşfedin.

Gün batımı turları; Özel olarak hazırlanmış atıştırmalıklar ve içecekler ile Akdeniz’in en romantik saatlerinde yalnızca ikiniz için hazırlandı.

Ay ışığı turları; Mistik ay ışığında yelken açın ve körfezi tamamen farklı bir şekilde görün. Huzur dolu ve rahatlatıcı bir sessizliğin çevrelediği bu ortamda arkanıza yaslanın ve özel olarak hazırlanan atıştırmalıklar, içecekler ve diğer sürprizler ikram edilirken tadını çıkarın.