Balayı Organizasyon

RÜYA HOTEL'DE RÜYA GİBİ BİR BALAYI

 

Balayı Çiftlerimize Özel Paket Fiyat 1.990  
'dan Başlayan Fiyatlar

 

 

RÜYA HOTEL - FETHİYE 7 GECE 8 GÜN Fethiye Balayı

 

 

 

 

 

 

01-31 AĞUSTOS 2013  BALAYI ÇİFTLERİMİZE ÖZEL PAKET FİYATIMIZ:    1.990 TL  ( NAKİT )

DAHİL HİZMETLER,

*ÇİCEKLERLE SÜSLENMİŞ PARFÜMLÜ HAVUZ,

*DOĞA MANZARALI ODA,

*MEYVE SEPETİ,

*KIRMIZI ŞARAP,

*ÇİFTİMİZE ÖZEL JEEP SAFARİ TURU,

*ÇİFTİMİZE ÖZEL 12 ADALAR TEKNE TURU,

*ÇİFTİMİZE ÖZEL KELEBEKLER VADİSİ TURU,

*ÇİFTİMİZE ÖZEL BARLAR TURU ( 1 İÇKİ DAHİL ),

*TURLARDAKİ ÖĞLE YEMEKLERİ,

*REHBERLİK HİZMETLERİ,

*TRANSFERLER,

*OTELDE 7 GECE 8 GÜN HERŞEY DAHİL KONAKLAMA HİZMETLERİ,

*ÇİFTİMİZE ÖZEL KLASİK GELİN ARABASI ( DÜĞÜN GÜNÜ KULLANILACAKTIR.) 1 GÜNLÜK.


 

 

 

 

 

 

Ovacık'ın Doğal Yeşilliği , Doğa Manzarasıyla iç içe olan Otelimiz ,Huzurlu Mutlu bir BALAYI Geçirmeniz için Tüm İmkanlara Sahiptir.

Balayı Tatili için seçebileceğiniz  RÜYA HOTEL Sizler için Ekonomik Bütcenize uygun Tatil fırsatları sunmaktadır, RÜYA HOTEL' de Balayı Bir Başkadır,RÜYA HOTEL' de Unutulmayacak bir Balayı geçireceksiniz,Hatıralarınızı tazelemek için yıldönümlerinizde, Aynı RÜYA'yı tekrar göreceksiniz,Tatilde Kendinizi Bambaşka bir Ortamda Ayrıcalıklı olarak göreceksiniz, Yıldönümlerinizde Ailenize yeni katılan bireylerinizle tekrar orayı keşfedeceksiniz, Çevresiyle,Atmosferiyle,Sizleri TurkuAz Mavisinin Yeşile Doyduğu Ölüdenizde  Akşam Batışını RÜYA' da Göreceksiniz, Misafir Olarak gelin,Dost olarak Ayrılın, Unutulmazları RÜYA' da Yaşayın, 

Hotelimize ve Fethiye'ye ilk defa Gelen Misafirlerimize Bölgeyi ve Gezilecek Kültürel Bölgelerin Tanıtımını Deneyimli Halkla ilişkiler Müdürümüz Bizzat Aktarıyor, Deneyimli Müdürümüz Tatil Proğramınızı Bizzat Yapıyor, Misafirlerimize Sadece Gidilecek ve Gezilecek Yerlerin, Seçkin Eğlence Mekanlarının Tadını Doyasıya Çıkarmaları Kalıyor,

Tatilde RüyA gibi Adrenalini Yüksek Hafızalarınızda Tatlı bir Tebessüm ile Hatırlayacağınız Eviniz ''RüyA Hotel''  Families ; Sizlere Konforlu bir Tatili Garanti Ediyor,
Mimarı Konumu İtibariyle Her Biri ; Havuz ve Doğa manzaralı Birbirinin Aynı Konfordaki 44 Odamız Arasından Seçim Yapmanız Mümkündür.

Hotelimizde "Herşey Dahil" Konsept Uygulanmaktadır. Sabah Kahvaltısı - Öğle Yemeği ve Akşam Yemeği Açık Büfe - Limit Sizsiniz Yerli Alkollü,Alkolsüz İçkiler saat 11;00-21,30 arası Türk ve Uluslararası Mutfakların Lezzetlerini Hazırlayan Profesyonel Mutfak ve Servis Ekibiyle Hizmet Veriliyor.

Fethiye Ölüdeniz Ovacık Mevkii'nde Bulunup, Dalaman Havaalanı'na 45 km, Fethiye Merkeze 7 km, Denize 4 km Uzaklıkta Yer Almaktadır. Babadağ'ın Eteklerinde Yeşillikler İçersinde Konumlanmış olan ''RÜYA HOTEL'' Families 2000 yılında Hizmete Girmiştir.


Yemyeşil Çam Ormanlarında Kendinizi Kuş Cıvıltıları İçerisinde Huzurlu Bir Ortamda Tatil Geçirme İmkanı Sağlayan Tesis 34 Havuz,Doğa & 10 Bahçe Odası Olmak Üzere Toplam 44 Odadan Oluşmaktadır.

Fethiye Ölüdeniz Otelleri Arasında; Konforlu Luxe Kaliteli Hizmet Veren Tesiste, Zengin Açık Büfe Sabah Kahvaltısı, Öğle Yemeği,Akşam Yemeği; Damak Tadınıza Uygun Geleneksel Türk Mutfağı, Dünya Mutfağına Ait Yemek Çeşitlerini Bulabilirsiniz. Ölüdeniz Tekne Turları ile Muhteşem bir Deniz Keyfi Sürebilirsiniz. Fethiye Körfezi, Sualtı Dalışları için İlginç ve Uyğun bir Bölgedir. Babadağ Yamaç Paraşütü Sporu ile Ünlenmiş Fethiye Bölgesinin En Yüksek Tepesidir. Bölgedeki Diğer Spor Olanakları ise Mikrolight Uçuşları, Doğa Yürüyüşleri, Sualtı Dalışları, Binicilik,Kano,Raftingdir,Kelebekler Vadisi,Göcek 12 adalar Tekne Turları ve Saklıkent,Tlos,Yakapark Çevre Kültürel Gezi İmkanları Sunmaktadır.