Balayı Organizasyon

Egzotik Uzakdoğu Bali

 

Balayı Çiftlerimize Özel Paket Fiyat 2.599 
'dan Başlayan Fiyatlar

 

 

BALİ BALAYI 5 GECE 7 GÜN VİZE YOK

 

 

 

PROGRAM

 

1.Gün İSTANBUL – SINGAPUR

 

Singapur Havayollarının SQ 391 sefer sayılı uçağı ile saat 13:30’de Singapur’a hareket ediyoruz. Gecemiz uçakta geçiyor

 

2.Gün SINGAPUR –BALI

 

Saat 05:55’de Singapur . SQ 942 sefer sayılı uçuşla saat 09:20’de Denpasar’a hareket ediyoruz . Saat 12:05’de varışımızın ardından otelimize transferimiz ve odalarımıza yerleşmenin ardından dinlenmek üzere saatlerimiz serbest. Geceleme otelimizde.

 

3.Gün BALI

 

Kahvaltının ardından . Günümüz deniz ve güneşten yararlanabilmek için serbest. Geceleme otelimizde.

 

4. Gün BALI

 

Güneş, deniz ve beyaz kumun büyülü dünyasında, tropik adanın keyfini çıkarmak için günleriniz serbest. Otelin fasilitelerinden faydalanabilir, SPA’sında asya masajları yaptırabilir, yoga, şnorkel, dalış, su sporları, yada Bali Ada, Rafting, Fil Safari ve Tanah Lot Tapınağı gibi geziler ile günlerinizi daha da renklendirebilirsiniz.

 

5-6 Gün BALİ

 

Güneş, deniz ve beyaz kumun büyülü dünyasında, tropik adanın keyfini çıkarmak için günleriniz serbest. Otelin fasilitelerinden faydalanabilirsiniz.

 

7. Gün BALİ

 

Singapur uçuşu için havalimanına transferimiz gerçekleşiyor. SQ 947 sefer sayılı uçuşla saat 20:05 de Singapur’a hareket ediyoruz . Saat 22:35’de varışınızın ardından, SQ 392 sefer sayılı uçuşla saat 01:40’da İstanbul’a uçuşumuz.. Gecemiz uçakta geçiyor.

 

8. Gün ISTANBUL

 

Sabah yerel saat ile 07:45’de İstanbul Atatürk Havalimanı’na hoşgeldiniz.


 

 

Genel Bilgi

 

17 bin adadan oluşan Doğu'nun en etkileyici adalarından Bali...

 

Volkanik yapısı, el değmemiş tropik ormanları, huzur veren gözalıcı otelleri, pirinç tarlalarıyla çevrili bitki örtüsü ve Uzakdoğu'nun sıcak misafirperverliğiyle unutulmaz bir BALAYI tatilİ...

 

Dahil Olan Hizmetler

 

* Singapur Havayolları ile ekonomi sınıfı uçak bileti

* Bali'de seçilecek otelde 5 gece Oda Kahvaltı konaklama

* Tüm Havaalanı ve güvenlik vergileri

* Havaalanı transferleri

* Seyahat sigortası

 

Dahil Olmayan Hizmetler

 

* Otel ekstralarınız

* Yemekler sırasında alınacak içecekler

* Uçaklarda 20 kg’ı aşan bagaj ücreti

* Yurtdışı çıkış vergisi (kişi başı 15 TL)

 

Notlar

 

* Endonezya vizesi ülke girişinde alınmaktadır.

* Fiyatlar; Havayollarının 01.01.2013 tarihindeki Q sınıf fiyatlarına göre hazırlanmış olup, üst sınıftan yer yerlerin konfirme edilmesi durumunda artışlar aynı oranda fiyatlarımıza yansıtılır.

*Uçuş sınıfı promosyon sınıftır. Miles & Smiles mili kazandırmamaktadır.

* Otellerin fiyatları en düşük sezon fiyatları baz alınarak hesaplanmıştır. Seyahat tarihiniz doğrultusunda oluşabilecek fiyat farkları toplam tutara yansıtılacaktır.

* Fiyatlarımız; BALAYI ÇİFTLERİMİZE geçerlidir.

* Havayollarının uçuş saatlerinde oluşabilecek değişikliklerden, rötarlardan ve gecikmelerden firmamız sorumlu değildir.

* BALAYI ORGANİZASYON, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otelleri değiştirme hakkını saklı tutar.

* Programın içeriği bozulmadan, programda belirtilen şehir sıralaması ve çevre gezileri, belirtilen günler dışında başka günlerde yapılabilir.

* BALAYI ORGNAZASYON, gerekli gördüğü durumlarda haber vermeksizin uçulacak olan ana havayolunu ve yerel havayollarını değiştirebilir.

< * Gezi hareketinden 3 gün önce gezinin buluşma yeri ve buluşma ve kalkış saatini lütfen ofislerimizden kontrol ediniz.

* Otellerde check – in saati 14.00 ve check – out saati 11 - 12.00 arasıdır.

* Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında ve en fazla 5 kg ağırlığında bir parça eşya alma hakkı vardır. Bu seyahat esnasında kişi başına valiz hakkı maksimum 20 kg ile sınırlıdır. İç hat uçuşlarında bu ağırlık 15 kg ye kadar düşebilir. Ekstra valiz veya ağırlıktan veya ödenecek ekstra bagaj ücretinden BALAYI ORGNAZASYON ve tur rehberi kesinlikle sorumlu değildir. Her yolcu için tanınan bu hakkın dışında fazla kilosu olan yolcular havayolları tarafından ekstra ücrete tabi olurlar. Seyahat esnasında yukarıda belirtilen limitlerin dışındaki ekstra kilolarda havayoluna yolcu tarafından ödenmesi zorunlu ücretlerde BALAYI ORGNİZASYON herhangi bir sorumluluk taşımaz.

* Fiyatlara dahil edilen seyahat sağlık sigortası 65 yaşa kadar olan kişiler için geçerli olup, daha üst yaşlardaki kişiler için ilave ücret gerekmektedir. 76 yaş ve üzeri kişiler için seyahat sağlık sigortası uygulaması bulunmamaktadır.

* Programlarımız için tur başlangıç tarihi itibarıyle minimum 6 ay geçerliliği olan pasaport gerekmektedir.

* Vize isteyen ülkeler için vize departmanımızla iletişime geçmenizi rica ederiz.

.


p>