Balayı Organizasyon

Gondollar Şehrinde Muhteşem Unutulmaz bir BALAYI…

 

Balayı Çiftlerimize Özel Paket Fiyat 2.099 
'dan Başlayan Fiyatlar

 

 

VENEDİK BALAYI 4 GECE 5 GÜN

 

 

 

 

BALAYI TUR PROGRAMI

 

1. Gün İstanbul - Venedik

Bilet ve bagaj işlemlerinin tamamlanmasından sonra, Atatürk Havalimanı’ndan saat 08:15’te Türk Havayolları’nın TK 1867 sefer sayılı uçağı ile Venedik’e hareket ediyoruz. Yaklaşık 2,5 saatlik yolculuktan sonra, Venedik’e varışımız, yerel saat ile 09:45’te. Özel aracımızla otelimize tranferimiz yapılıyor. Dilerseniz, otele yerleştikten sonra ekstra olarak Gondol gezisine katılarak, daracık kanallar arasında yer alan muhteşem yapıları izleyebilirsiniz.

2. Gün Venedik

Kahvaltı sonrası gününüz serbest. Dilerseniz, ekstra düzenlenecek olan “Verona & Garda” turuna katılabilirsiniz.

3. Gün Venedik

Kahvaltıdan sonra gününüz serbest. Dilerseniz, ekstra “Murano & Burano” turuna katılabilirsiniz.

4. Gün Venedik

Gününüz dinlenmeniz için serbest.

5. Gün Venedik - İstanbul

Kahvaltıdan sonra gününüz serbest. Akşamüzeri havalimanına transferimiz yapılıyor. Bilet ve bagaj işlemlerinin tamamlanmasından sonra saat 19:20’de Türk Havayolları’nın TK 1870 sefer sayılı uçağı ile İstanbul’a hareket ediyoruz. Yaklaşık 2,5 saatlik yolculuktan sonra yerel saat ile 22:45’te İstanbul - Atatürk Havalimanı’na hoşgeldiniz…


 

 

 

Notlar

 

* Fiyatlar; Havayollarının 01.01.2013 tarihindeki K sınıf fiyatlarına göre hazırlanmış olup, üst sınıftan yer yerlerin konfirme edilmesi durumunda artışlar aynı oranda fiyatlarımıza yansıtılır.

* Fiyatlarımız; balayı çiftlerimize özel paket fiyatlarımızdır.

* Havayollarının uçuş saatlerinde oluşabilecek değişikliklerden, rötarlardan ve gecikmelerden firmamız sorumlu değildir.

* balayı organizasyon, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otelleri değiştirme hakkını saklı tutar.

* Programın içeriği bozulmadan, programda belirtilen şehir sıralaması ve çevre gezileri, belirtilen günler dışında başka günlerde yapılabilir.

* balayı organizasyon, gerekli gördüğü durumlarda haber vermeksizin uçulacak olan ana havayolunu ve yerel havayollarını değiştirebilir.

* Ekstra turlar en az 20 kişinin katılımı ile gerçekleştirilebilir. 20 kişiden daha az olan katılımlarda, gezi fiyatı, gerekli ayarlamalar yapılarak, rehberiniz tarafından bildirilecektir.

* Gezi hareketinden 3 gün önce gezinin buluşma yeri ve buluşma ve kalkış saatini lütfen ofislerimizden kontrol ediniz.

* Otellerde check – in saati 14.00 ve check – out saati 11 - 12.00 arasıdır.

* Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında ve en fazla 5 kg ağırlığında bir parça eşya alma hakkı vardır. Bu seyahat esnasında kişi başına valiz hakkı maksimum 20 kg ile sınırlıdır. İç hat uçuşlarında bu ağırlık 15 kg ye kadar düşebilir. Ekstra valiz veya ağırlıktan veya ödenecek ekstra bagaj ücretinden balayı organizasyon ve tur rehberi kesinlikle sorumlu değildir. Her yolcu için tanınan bu hakkın dışında fazla kilosu olan yolcular havayolları tarafından ekstra ücrete tabi olurlar. Seyahat esnasında yukarıda belirtilen limitlerin dışındaki ekstra kilolarda havayoluna yolcu tarafından ödenmesi zorunlu ücretlerde balayı organizasyon herhangi bir sorumluluk taşımaz.

* Fiyatlara dahil edilen seyahat sağlık sigortası 65 yaşa kadar olan kişiler için geçerli olup, daha üst yaşlardaki kişiler için ilave ücret gerekmektedir. 76 yaş ve üzeri kişiler için seyahat sağlık sigortası uygulaması bulunmamaktadır.

* Programlarımız için tur başlangıç tarihi itibarıyle minimum 6 ay geçerliliği olan pasaport gerekmektedir.

* İtalya için vize gerekmektedir. Vize departmanımızla iletişime geçmenizi rica ederiz.

 

GENEL BİLGİ

 

Adriatik Denizinin kraliçesi Venedik, gizemli gülümsemesi ile sizleri hayallere karışmaya davet ediyor…

Aşkın ve romantizmin sembolü Venedik’te, Rönesans mimarisinin muhteşem eserleri ile tarihine ve kültürüne dokunmadan, gondolla kanallar boyu süzülmeden, sırlarla dolu gecelere karışmadan şehri hissetmek imkansız…

Ünlü besteci Vivaldi’nin de doğum yeri olan Venedik, tıpkı Dört Mevsim Konçertosu gibi bir başyapıt... Gerçek olamayacak kadar düşsel güzellikte…

Adeta tekrar tekrar görmek isteyeceğiniz mücevher değerinde bir yolculuk…

Pırıltılı, büyülü, gizemli ve ulaşılmaz güzellikte... Size özel... Düşlerinize özel...

 

DAHİL OLAN HİZMETLER

 

* Türk Havayolları ile Istanbul – Venedik gidiş dönüş ekonomi sınıf uçak bileti

* Seçilen otel kategorisinde oda kahvaltı konaklama

* Havaalanı transferler

* Seyahat Sigortası

* Tüm Havaalanı ve güvenlik vergileri

 

DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 

* Otel ekstralarınız

* Ekstra gündüz ve gece gezileri

* Uçaklarda 20 kg’ı aşan bagaj ücreti

* Yurtdışı çıkış vergisi (15 TL)

* Vize Ücreti (130 Eur)


p>