Balayı Organizasyon

BÜYÜLÜ ADANIN EŞSİZ GÜZELLİKLERİNDE MUHTEŞEM BİR BALAYI

 

Balayı Çiftlerimize Özel Paket Fiyat 2.499 
'dan Başlayan Fiyatlar

 

 

KOH SAMUİ BALAYI 6 GECE 7 GÜN VİZE YOK

 

 

 

GEZİ PROGRAMI

 

1. Gün ISTANBUL - SINGAPUR

 

Sabah 10:00’da, Atatürk Havalimanı, Dış Hatlar Terminali’nde, BALAYI ORGANİZASYON kontuarında buluşuyoruz. Bilet ve pasaport işlemlerimizin ardından, Singapur Havayolları’nın SQ 391 sefer sayılı uçağı ile 13:30’da Singapur’a hareket ediyoruz. Yolculuğumuz yaklaşık 12 saat sürecek.

 

2. Gün SINGAPUR – KOH SAMUI

 

Singapur’a yerel saatle 05:05’de varışımızda, uçak değiştirerek 08:10’da SQ 5062 sayılı uçak ile Koh Samui’ye uçuyoruz. 08:55’de Koh Samui’ye varışımızın ardından otelimize transferimiz yapılıyor. Odalarımıza yerleşmenin ardından, günün kalan saatleri dinlenmeniz için serbest.

 

3. -6. Günler KOH SAMUI

 

Güneş, deniz ve beyaz kumun büyülü dünyasında, tropik adanın keyfini çıkarmak için günleriniz serbest. Otelin fasilitelerinden faydalanabilir, SPA’sında asya masajları yaptırabilir, yoga, şnorkel, dalış, su sporları, yada ekstra olarak düzenlenecek olan Ada Gezisi ve Samui Macera Gezisine katılarak günlerinizi renklendirebilirsiniz.

 

7. Gün KOH SAMUI – SINGAPUR - ISTANBUL

 

Kahvaltının ve check out işlemlerimizin ardından dönüş uçuşumuz için havalimanına transferimiz yapılıyor. SQ5061 sayılı uçuş ile 09.55’de Singapur’a hareket ediyoruz. 12:35’de varışımızda, SQ 392 sayılı uçak ile 01:40’da İstanbul’a devam ediyoruz. . Gecemiz uçakta geçiyor.

 

8. Gün ISTANBUL

 

Yaklaşık 12 saat sürecek yolculuğumuz sonrası, yerel saatle 07:45’de Istanbul’a Hoşgeldiniz.

 


 

2

 

Genel Bilgi

 

Uzun, beyaz kumlu plajları, yeşil hindistan cevizi ağaçları, masmavi ılık berrak denizi ve sakin rahatlatıcı yaşamı ile hiç bir yer ile kıyaslanamayacak, Bangkok’a 580 km mesafede bir “Cennet Ada”.. Tayland’ın tüm özelliklerinin yansıdığı , hindistan cevizi ağaçları ile kaplı adada, palmiye ağacından daha yüksek bina inşası hala yasak...Bembeyaz kumsallı plajlar, mercan adaları, denizdeki binlerce tür ve hayatınızda göremediğiniz balık türleri, etrafınızda yüzerken, şaşıracak, Big Buddha’nın sihirli bahçesinde adeta bambaşka bir kültürün tarihi geçmişine dalarak kendinizi çok farklı bir dünyanın zenginlikleri içinde kaybolmuş bulacaksınız.

 

Dahil Olan Hizmetler

 

* Singapur Havayolları ile ekonomi sınıfı uçak bileti

* Seçilecek otelde 5 gece Oda Kahvaltı konaklama

* Tüm Havaalanı ve güvenlik vergileri

* Havaalanı transferleri

* Seyahat sigortası

 

Dahil Olmayan Hizmetler

 

* Otel ekstralarınız

* Yemekler sırasında alınacak içecekler

* Uçaklarda 20 kg’ı aşan bagaj ücreti

* Yurtdışı çıkış vergisi (kişi başı 15 TL

 

Notlar

 

* Tayland için VİZE GEREKMEMEKTEDİR.

* Fiyatlar; Havayollarının 01.01.2013 tarihindeki K sınıf fiyatlarına göre hazırlanmış olup, üst sınıftan yer yerlerin konfirme edilmesi durumunda artışlar aynı oranda fiyatlarımıza yansıtılır.

*Uçuş sınıfı promosyon sınıftır. Miles & Smiles mili kazandırmamaktadır.

* Otellerin fiyatları en düşük sezon fiyatları baz alınarak hesaplanmıştır. Seyahat tarihiniz doğrultusunda oluşabilecek fiyat farkları toplam tutara yansıtılacaktır.

* Geziye, balayı organizasyon rehberinin eşlik etmesi için minimum 20 kişilik katılım olması gerekmektedir.

* Havayollarının uçuş saatlerinde oluşabilecek değişikliklerden, rötarlardan ve gecikmelerden firmamız sorumlu değildir.

* Balayı organizasyon, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otelleri değiştirme hakkını saklı tutar.

* Programın içeriği bozulmadan, programda belirtilen şehir sıralaması ve çevre gezileri, belirtilen günler dışında başka günlerde yapılabilir.

* Balayı Organizasyon, gerekli gördüğü durumlarda haber vermeksizin uçulacak olan ana havayolunu ve yerel havayollarını değiştirebilir.

* Gezi hareketinden 3 gün önce gezinin buluşma yeri ve buluşma ve kalkış saatini lütfen ofislerimizden kontrol ediniz.

* Otellerde check – in saati 14.00 ve check – out saati 11 - 12.00 arasıdır.

* Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında ve en fazla 5 kg ağırlığında bir parça eşya alma hakkı vardır. Bu seyahat esnasında kişi başına valiz hakkı maksimum 20 kg ile sınırlıdır. İç hat uçuşlarında bu ağırlık 15 kg ye kadar düşebilir. Ekstra valiz veya ağırlıktan veya ödenecek ekstra bagaj ücretinden Balayı organizasyon ve tur rehberi kesinlikle sorumlu değildir. Her yolcu için tanınan bu hakkın dışında fazla kilosu olan yolcular havayolları tarafından ekstra ücrete tabi olurlar. Seyahat esnasında yukarıda belirtilen limitlerin dışındaki ekstra kilolarda havayoluna yolcu tarafından ödenmesi zorunlu ücretlerde Balayı Organizasyon herhangi bir sorumluluk taşımaz.

* Fiyatlara dahil edilen seyahat sağlık sigortası 65 yaşa kadar olan kişiler için geçerli olup, daha üst yaşlardaki kişiler için ilave ücret gerekmektedir. 76 yaş ve üzeri kişiler için seyahat sağlık sigortası uygulaması bulunmamaktadır.

* Programlarımız için tur başlangıç tarihi itibarıyle minimum 6 ay geçerliliği olan pasaport gerekmektedir.

* Vize isteyen ülkeler için vize departmanımızla iletişime geçmenizi rica ederiz.


p>