Balayı Organizasyon

Çılgın bir adada unutulmaz, nostaljik bir BALAYI…

 

Balayı Çiftlerimize Özel Paket Fiyat 2.699 
'dan Başlayan Fiyatlar

 

 

İBİZA BALAYI 5 GECE 6 GÜN

 

 

 

 

BALAYI PROGRAMI

 

1. Gün İSTANBUL – MADRID– IBIZA

Türk Havayolları uçuşu ile Madrid’e hareket ediyoruz. Yaklaşık 5 saatlik uçuşun ardından, Madrid’e varışımızda uçak değiştirerek, Yerel Havayolları’nın uçuşuyla Ibiza’ya devam ediyoruz. İbiza’ya varışımızda, otelimize transfer olarak odalarımıza yerleşiyoruz.

2. Gün IBIZA

Gününüz şahsi aktiviteleriniz için serbest. Mükemmel gece yaşamı ile parti adası şöhretini yakalamış olan ve 1990 yılında gece yaşamı ile Guinness Rekorlar kitabına giren İbiza, diğer tarafta zeytin, badem ve incir ağaçları, tuz gölleri, çam ormanları ile muhteşem bir doğaya sahip. Pek çok tarihi binanın bulunduğu adada 1907 yılında keşfedilmiş olan Cova des Culleram Mağarası, pek çok mağaza, cafe, bar ve restoranların bulunduğu Paseo Vara de Rey, deniz seviyesinden 400 metre yükseklikte bulunan Es Vedra kayası görülmesi gereken yerler arasında

3- 5. Gün IBIZA

Gününüz güneş, deniz ve beyaz kumun büyülü dünyasında 50 civarında plajın bulunduğu adanın keyfini çıkarmak için tüm günümüz serbest.

6. Gün IBIZA –MADRID - ISTANBUL

Gününüz, havalimanı transfer saatinize kadar serbest. Yerel Havayolları’nın uçuşu ile Madrid’e hareket ediyoruz. Madrid’e varışımızda, uçak değiştirerek İstanbul’a devam ediyoruz.


 

 

 

Genel Bilgi

 

Güneş ışığı ile parıldayan sarı kumlar ve lacivert denizinin yanısıra çılgın eğlencelerin adası, İbiza…

Begonvil çiçeklerinin fuşya pembeliği, Akdeniz’in serin suları, koyu yeşil çam ağaçlarının uyumlu birleşimi, uçsuz bucaksız ince kumlu kumsallar gündüz uyuyup, geceleri yaşamaya başlayan ada.

Tarihi kilise, şato ve kaleleri ile sadece eğlence ve tatilin değil, aynı zamanda geçmişin de izlerinin yaşandığı, ara sokaklarında kurulan küçük dükkanları, Akdeniz’e özgü zengin ve lezzetli yemekleri ile vazgeçilmez bir yer..

Çılgın ada Ibiza…

 

Mutlaka Gör

 

* Hareketli gece hayatı, sahil partileri,

* Unesco Dünya Mirasları listesindeki

*Formentera Mili Park’ındaki flamingolar

* Günbatımı manzarası

 

Dahil Olan Hizmetler

 

* Türk Havayolları ve Yerel Havayolları ile ekonomi sınıfı uçak bileti

* Seçilecek otelde 5 gece Oda Kahvaltı konaklama

* Tüm Havaalanı ve güvenlik vergileri

* Havaalanı transferleri

* Seyahat sigortası

 

Dahil Olmayan Hizmetler

 

* Otel ekstralarınız

* Yemekler sırasında alınacak içecekler

* Uçaklarda 20 kg’ı aşan bagaj ücreti

* Schengen vize ücreti 125 Eur

* Yurtdışı çıkış vergisi (kişi başı 15 TL)

 

 

Notlar

 

* Fiyatlar; Havayollarının 01.01.2013 tarihindeki K sınıf fiyatlarına göre hazırlanmış olup, üst sınıftan yer yerlerin konfirme edilmesi durumunda artışlar aynı oranda fiyatlarımıza yansıtılır.

* Otellerin fiyatları en düşük sezon fiyatları baz alınarak hesaplanmıştır. Seyahat tarihiniz doğrultusunda oluşabilecek fiyat farkları toplam tutara yansıtılacaktır.

* Fiyatlarımız; balayı çiftlerimize özel paket fiyatımızdır.

* BALAYI ORGANİZASYON, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otelleri değiştirme hakkını saklı tutar.

* Programın içeriği bozulmadan, programda belirtilen şehir sıralaması ve çevre gezileri, belirtilen günler dışında başka günlerde yapılabilir.

* BALAYI ORGANİZASYON, gerekli gördüğü durumlarda haber vermeksizin uçulacak olan ana havayolunu ve yerel havayollarını değiştirebilir.

* Gezi hareketinden 3 gün önce gezinin buluşma yeri ve buluşma ve kalkış saatini lütfen ofislerimizden kontrol ediniz.

* Otellerde check – in saati 14.00 ve check – out saati 11 - 12.00 arasıdır.

* Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında ve en fazla 5 kg ağırlığında bir parça eşya alma hakkı vardır. Bu seyahat esnasında kişi başına valiz hakkı maksimum 20 kg ile sınırlıdır. İç hat uçuşlarında bu ağırlık 15 kg ye kadar düşebilir. Ekstra valiz veya ağırlıktan veya ödenecek ekstra bagaj ücretinden BALAYI ORGANİZASYON ve tur rehberi kesinlikle sorumlu değildir. Her yolcu için tanınan bu hakkın dışında fazla kilosu olan yolcular havayolları tarafından ekstra ücrete tabi olurlar. Seyahat esnasında yukarıda belirtilen limitlerin dışındaki ekstra kilolarda havayoluna yolcu tarafından ödenmesi zorunlu ücretlerde BALAYI ORGANİZASYON herhangi bir sorumluluk taşımaz.

* Fiyatlara dahil edilen seyahat sağlık sigortası 65 yaşa kadar olan kişiler için geçerli olup, daha üst yaşlardaki kişiler için ilave ücret gerekmektedir. 76 yaş ve üzeri kişiler için seyahat sağlık sigortası uygulaması bulunmamaktadır.

* Programlarımız için tur başlangıç tarihi itibarıyle minimum 6 ay geçerliliği olan pasaport gerekmektedir.

* Vize isteyen ülkeler için vize departmanımızla iletişime geçmenizi rica ederiz.

*Ibiza için vize gerekmektedir.


p>