Balayı Organizasyon

Dalmaçya Sahillerinde Unutulmaz bir BALAYI..

 

Balayı Çiftlerimize Özel Paket Fiyat 2.199 
'dan Başlayan Fiyatlar

 

 

DUBROVNİK BALAYI 6 GECE 7 GÜN

 

 

 

 

BALAYI TUR PROGRAMI

 

1. Gün ISTANBUL – DUBROVNIK

Atatürk Havalimanı’ndan saat 05.00’te Dubrovnik’e hareket ediyoruz. Yaklaşık 1 buçuk saatlik uçuşun ardından saat 6:15’te UNESCO tarafından Dünya Mirasları Listesi’ne alınmış Dubrovnik’e varıyoruz. Özel aracımızla otele transferimiz yapılıyor. Gününüz dinlenmeniz için serbest.

2. Gün DUBROVNIK

Kahvaltımızın ardından, dilerseniz Dubrovnik merkeze gidip ekstra düzenlenecek olan sehir turumuza katılabilirsiniz.

3. Gün DUBROVNIK

Kahvaltının ardından gününüz serbest. Dilerseniz tam günlük, ekstra olarak düzenlenen 3 Ada gezimize katılarak gününüzü değerlendirebilirsiniz.

4. Gün DUBROVNIK

Kahvaltının ardından gününüz serbest. Dilerseniz tam günlük, ekstra Montenegro (Karadağ) turuna katılarak gününüzü değerlendirebilirsiniz.

5.- 6. Gün DUBROVNIK

Kahvaltının ardından, gününüzü Dubrovnik’te, güneş, kum ve turkuaz suların tadını çıkararak ya da otelinizde bulunan su sporlari etkinlikleriyle degerlendirebilirsiniz.

7. Gün DUBROVNIK

Kahvaltının ardından gunumuz serbest. Akşam otelden çıkıs islemlerimi tamamladıktan havalimanına transferimiz yapılıyor. Saat 23:00’de Istanbul’a hareket ediyoruz. Yerel Saat ile saat 02:10’da Istanbul’a hoş geldiniz.

 


 

 

Genel Bilgi

 

Muhteşem sahili, 1185 adacık ve resifleri, eski Roma harabeleri, resim gibi ortaçağ köyleri ile aşıklar için çekici bir ülke Hırvatistan... Tarihi ve kültürel mirasları ile 1700 yıllık Split ve dünyanın en romantik üçüncü şehri olarak bilinen Dubrovnik..

 

Dahil Olan Hizmetler

 

* Croatia Havayolları ile ekonomi sınıf gidiş dönüş Istanbul – Dubrovnik – Istanbul uçak bileti,

* Tercih ettiğiniz kategorideki otelde oda kahvaltı konaklama,

* Havalimanı-otel-havalimanı transferleri

* Seyahat sigortası

* Tüm Havaalanı ve güvenlik vergileri

 

Dahil Olmayan Hizmetler

 

* Her türlü otel ekstralarınız ve kişisel harcamalar,

* Ekstra gündüz ve gece gezileri,

* Müze ve ören yerleri girişleri

* Uçaklarda 20 kg’ı aşan bagaj ücreti,

* Yurtdışı çıkış vergisi (15 TL)

* Vize ücreti 130 Euro

 

Notlar

 

* Fiyatlar; Havayollarının 01.01.2013 tarihindeki K sınıf fiyatlarına göre hazırlanmış olup, üst sınıftan yer yerlerin konfirme edilmesi durumunda artışlar aynı oranda fiyatlarımıza yansıtılır.

* Fiyatlarımız; balayı çiftlerimize özel PAKET fiyatımızdır.

* Havayollarının uçuş saatlerinde oluşabilecek değişikliklerden, rötarlardan ve gecikmelerden firmamız sorumlu değildir.

* BALAYI ORGANİZASYON, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otelleri değiştirme hakkını saklı tutar.

* Programın içeriği bozulmadan, programda belirtilen şehir sıralaması ve çevre gezileri, belirtilen günler dışında başka günlerde yapılabilir.

* BALAYI ORGANİZASYON, gerekli gördüğü durumlarda haber vermeksizin uçulacak olan ana havayolunu ve yerel havayollarını değiştirebilir.

* Ekstra turlar en az 20 kişinin katılımı ile gerçekleştirilebilir. 20 kişiden daha az olan katılımlarda, gezi fiyatı, gerekli ayarlamalar yapılarak, rehberiniz tarafından bildirilecektir.

* Gezi hareketinden 3 gün önce gezinin buluşma yeri ve buluşma ve kalkış saatini lütfen ofislerimizden kontrol ediniz.

* Otellerde check – in saati 14.00 ve check – out saati 11 - 12.00 arasıdır.

* Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında ve en fazla 5 kg ağırlığında bir parça eşya alma hakkı vardır. Bu seyahat esnasında kişi başına valiz hakkı maksimum 20 kg ile sınırlıdır. İç hat uçuşlarında bu ağırlık 15 kg ye kadar düşebilir. Ekstra valiz veya ağırlıktan veya ödenecek ekstra bagaj ücretinden BALAYI ORGANİZASYON ve tur rehberi kesinlikle sorumlu değildir. Her yolcu için tanınan bu hakkın dışında fazla kilosu olan yolcular havayolları tarafından ekstra ücrete tabi olurlar. Seyahat esnasında yukarıda belirtilen limitlerin dışındaki ekstra kilolarda havayoluna yolcu tarafından ödenmesi zorunlu ücretlerde BALAYI ORGANİZASYON herhangi bir sorumluluk taşımaz.

* Fiyatlara dahil edilen seyahat sağlık sigortası 65 yaşa kadar olan kişiler için geçerli olup, daha üst yaşlardaki kişiler için ilave ücret gerekmektedir. 76 yaş ve üzeri kişiler için seyahat sağlık sigortası uygulaması bulunmamaktadır.

* Programlarımız için tur başlangıç tarihi itibarıyle minimum 6 ay geçerliliği olan pasaport gerekmektedir.


p>