Balayı Organizasyon

Muhteşem Plajları, Huzurun adresi Özgür Ada'da BALAYI…

 

Balayı Çiftlerimize Özel Paket Fiyat 1.749 
'dan Başlayan Fiyatlar

 

 

MYKONOS BALAYI 5 GECE 6 GÜN

 

 

 

MYKONOS BALAYI TUR PROGRAMI

 

 

1. Gün ISTANBUL – ATINA - MYKONOS

Olympic Havayolları ile saat 10:35’de Atina aktarmalı Mykonos’a hareket ediyoruz. Yaklaşık 1 buçuk saat sürecek yolculuğumuzdan sonra yerel saat ile 11.55’de Atina’ya varışımızın ardından 5 saatlik beklememiz var. 16:55 ‘te Mykonos’a hareket ediyoruz ve 17:35’te varışımızı takiben otelimize transferimiz yapılıyor ve odalarımıza yerleşiyoruz

2.-5. Gün MYKONOS

Günlerinizi 15 farklı plajdan birine giderek, bembeyaz kum, güneş ve masmavi denizde geçirebilirsiniz. Gündüz hem denize girmek hem müzik dinlemek hemde dans etmek istiyorsanız tavsiyemiz Paradise ve Super Paradise plajlarıdır. Şehir merkezinde Little Venice’de bulunan Caprice ve El Pacoda’yı dans etmeyi sevenler için tavsiye ediyoruz. Dilerseniz ekstra olarak düzenlenecek Delos, Ada, Jeep Safari, Beach Party Cruise, Tinos, Syros gezilerine katılarak günlerinizi renklendirebilirsiniz. Geceleri ise ünlü Yunan tavernalarında ve şehir merkezinde bulunan eğlence mekanlarında müzik dinleyip dans edebilirsiniz.

6. Gün MYKONOS – ATINA – ISTANBUL

Kahvaltıs sonrası havalimanına transferimiz yapılıyor. Olympic Havayolları ile 12.35’te İstanbul’a hareket ediyoruz. Atina’da 6 saatlik beklemenin ardından 19.10’da hareket ediyoruz. 1 saat 20 dakika sürecek yolculuğumuzun ardından saat 20.30’da İstanbul’a hoşgeldiniz.


 

 

Genel Bilgi

 

Rıhtımda yan yana sıralanmış yeldeğirmenleri, beyaz badanalı evleri, rengarenk begonvil ve sardunyaların sarktığı balkonları, romantik pelikanları, beyaz kum plajları, masmavi deniz ve çılgın gece yaşamı ile vazgeçilmez bir ada Mykonos…

 

 

Dahil Olan Hizmetler

 

* Olympic Havayolları ile Istanbul – Atina - Mykonos - Atina – İstanbul, Gidiş – Dönüş uçak bileti,

* Alan – otel - alan arası transferler,

* Seçilen otellerde oda – kahvaltı konaklamalar,

* Zorunlu Seyahat Sigortası

* Tüm Havaalanı ve güvenlik vergileri

 

Dahil Olmayan Hizmetler

 

* Otel ekstralarınız,

* Ekstra gündüz ve gece gezileri,

* Uçaklarda 20 kg’ı aşan bagaj ücreti,

* Yurtdışı çıkış vergisi (15 TL)

* Vize ücreti (130 Euro )

 

 

Notlar

 

* Fiyatlar; Havayollarının 01.01.2013 tarihindeki K sınıf fiyatlarına göre hazırlanmış olup, üst sınıftan yer yerlerin konfirme edilmesi durumunda artışlar aynı oranda fiyatlarımıza yansıtılır.

* Otellerin fiyatları en düşük sezon fiyatları baz alınarak hesaplanmıştır. Seyahat tarihiniz doğrultusunda oluşabilecek fiyat farkları toplam tutara yansıtılacaktır.

* Fiyatlarımız; BALAYI ÇİFTLERİMİZE ÖZEL PAKET FİYATLARDIR…

* Havayollarının uçuş saatlerinde oluşabilecek değişikliklerden, rötarlardan ve gecikmelerden firmamız sorumlu değildir.

* www.balayiorganizasyon.com , kategorisi aynı kalmak kaydıyla otelleri değiştirme hakkını saklı tutar.

* Programın içeriği bozulmadan, programda belirtilen şehir sıralaması ve çevre gezileri, belirtilen günler dışında başka günlerde yapılabilir.

* www.balayiorganizasyon.com , gerekli gördüğü durumlarda haber vermeksizin uçulacak olan ana havayolunu ve yerel havayollarını değiştirebilir.

* Otellerde check – in saati 14.00 ve check – out saati 11 - 12.00 arasıdır.

* Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında ve en fazla 5 kg ağırlığında bir parça eşya alma hakkı vardır. Bu seyahat esnasında kişi başına valiz hakkı maksimum 20 kg ile sınırlıdır. İç hat uçuşlarında bu ağırlık 15 kg ye kadar düşebilir. Ekstra valiz veya ağırlıktan veya ödenecek ekstra bagaj ücretinden www.balayiorganizasyon.com ve tur rehberi kesinlikle sorumlu değildir. Her yolcu için tanınan bu hakkın dışında fazla kilosu olan yolcular havayolları tarafından ekstra ücrete tabi olurlar. Seyahat esnasında yukarıda belirtilen limitlerin dışındaki ekstra kilolarda havayoluna yolcu tarafından ödenmesi zorunlu ücretlerde www.balayiorganizasyon.com herhangi bir sorumluluk taşımaz.

* Fiyatlara dahil edilen seyahat sağlık sigortası 65 yaşa kadar olan kişiler için geçerli olup, daha üst yaşlardaki kişiler için ilave ücret gerekmektedir. 76 yaş ve üzeri kişiler için seyahat sağlık sigortası uygulaması bulunmamaktadır.

* Programlarımız için tur başlangıç tarihi itibarıyle minimum 6 ay geçerliliği olan pasaport gerekmektedir.

* Vize isteyen ülkeler için vize departmanımızla iletişime geçmenizi rica ederiz.

* Yunanistan için vize gerekmektedir.


p>