Balayı Organizasyon

EGZOTİK CENNETTE BALAYI…

 

Balayı Çiftlerimize Özel Paket Fiyat 2.599 
'dan Başlayan Fiyatlar

 

 

PHUKET BALAYI 5 GECE 7 GÜN VİZESİZ

 

 

 

BALAYI PAKET PROGRAM

 

1.GÜN: ISTANBUL - SINGAPUR

Sabah 10:00’da, Atatürk Havalimanı, Dış Hatlar Terminali’nde, BALAYI ORGANİZASYON kontuarında buluşuyoruz. Bilet ve pasaport işlemlerimizin ardından, Singapur Havayolları’nın SQ 391 sefer sayılı uçağı ile 13:30’da Singapur’a hareket ediyoruz. Yolculuğumuz yaklaşık 12 saat sürecek.

2.GÜN:SINGAPUR – PHUKET

Yerel saat ile 05:05’de Uluslararası Changi Havalimanına varıyoruz. 1 saat 35 dakikalık beklememizin ardından saat 06.50’de SQ 5050 sefer sayılı uçak ile Phuket’e hareket ediyoruz. 1 saat sürecek yolculuğumuzun ardından yerel saat ile 07.35’de Phuket’e varıyoruz. Otelimize transferimizin ardından, odalarımıza yerleşiyoruz. Günümüz deniz ve güneşten yararlanabilmek için serbest.

3.GÜN: PHUKET

Günlerimiz deniz, kum ve güneşten yararlanabilmemiz için serbest. Dilerseniz ekstra olarak düzenlenecek olan, Phi Phi Adası Gezisi, James Bond Adası ve Phang Nga Koyu Gezisi ve Akşam yemekli Fantasea Show programına katılıp, günlerinizi renklendirebilirsiniz..

4.GÜN:PHUKET

Günlerimiz deniz, kum ve güneşten yararlanabilmemiz için serbest. Dilerseniz ekstra olarak düzenlenecek olan, Phi Phi Adası Gezisi, James Bond Adası ve Phang Nga Koyu Gezisi ve Akşam yemekli Fantasea Show programına katılıp, günlerinizi renklendirebilirsiniz..

5.GÜN:PHUKET

Günlerimiz deniz, kum ve güneşten yararlanabilmemiz için serbest. Dilerseniz ekstra olarak düzenlenecek olan, Phi Phi Adası Gezisi, James Bond Adası ve Phang Nga Koyu Gezisi ve Akşam yemekli Fantasea Show programına katılıp, günlerinizi renklendirebilirsiniz..

6.GÜN: PHUKET

Günlerimiz deniz, kum ve güneşten yararlanabilmemiz için serbest. Dilerseniz ekstra olarak düzenlenecek olan, Phi Phi Adası Gezisi, James Bond Adası ve Phang Nga Koyu Gezisi ve Akşam yemekli Fantasea Show programına katılıp, günlerinizi renklendirebilirsiniz..

7.GÜN:PHUKET – SINGAPUR - ISTANBUL

SQ 5057 sefer sayılı uçak ile saat 20:10 Singapur’a hareket ediyoruz. Yerel saat ile 22:55’de varışımızın ardından, dünyanın en iyi havalimanı seçilen Singapur Changi Havalimanında 2 saatlik bekleyişimizden sonra saat 01.40’da SQ 392 sefer sayılı uçak ile İstanbul’a hareket ediyoruz. Gecemiz uçakta geçiyor.

ISTANBUL Yerel saat ile 07.45’de İstanbul’a hoşgeldiniz. BİR BAŞKA VIP SEYAHATİNDE BULUŞMAK ÜZERE…


 

 

 

FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN HİZMETLER:

 

*İstanbul / Singapur / İstanbul arası Singapur Havayolları ile ekonomi sınıfı gidiş dönüş uçak bileti.

*Singapur / Phuket / Singapur arası Yerel Havayolları ile ekonomi sınıfı uçak bileti. *Seçtiğiniz otelde 5 gece oda kahvaltı konaklama

*Phuket’de Havalimanı / Otel / Havalimanı transferleri.

*Havalimanı vergileri

NOT: Uçak bileti fiyatı Singapur Havayolları’nın en düşük sınıfı olan Q Class’tan hesaplanmıştır. Olası sınıf farkında oluşabilecek fiyat artışı tarafınıza yansıtılacaktır.

 

FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:

 

*Otellerde yapılacak olan kişisel harcamalar. (telefon, minibar, restoran, kurutemizleme, v.s)

*Kişi başına 15 YTL tutan yurt dışı çıkış konut fonu.

Arzu ederseniz, Phuket konaklamanıza Singapur’da konaklama da ilave edilebilir… Buna göre, Genel Phuket, (eski adıyla Tha-Laang veya Junk Ceylon), Tayland’ın batı sahilinde Andaman Denizi’nde yer alır ve Tayland’ın en büyük adasıdır. 570 km2’lik yüzölçümü ile Phuket, 1 büyük ve 39 küçük adacıktan oluşur. Kuzeyde Phang-Nga ile sınırı olan Phuket ada olarak adlandırılsa da bir köprü ile ana karaya bağlanır. Eskiden kalay ve kauçuk zenginliği ile bilinen Phuket, Hindistan ile Çin arasındaki en büyük ticaret rotalarından biri olarak yabancı tacirlerin yüzyıllar boyunca liman yeriydi. Günümüzde ise ada gelirini büyük çoğunlukla turizm ile sağlamaktadır.

Ormanlar, kauçuk ağaçları ve palmiyeler adanın %60’ını kaplar. Adanın batı sahilinde bulunan kumsalların aksine doğu sahilinde sahiller genelde çamurludur. Güney noktasında bulunan Laem Promthep (Brahma Burnu) günbatımını izlemek için mükemmel bir yerdir. Dağlık kuzey bölümünde avlanmanın yasak olduğu Khao Phra Thaeo bölgesinde 20km2’lik yağmur ormanı bulunur. Ayrıca kuzeybatıda bulunan, 1981 yılında korunma bölgesi ilan edilen Sirinat Ulusal Parkı 90 km2’lik bir alana yayılır (68 km2 deniz bölgesi) ve deniz kaplumbağalarının yumurtlama bölgesi olan Nai Yang Kumsalı’na ev sahipliği yapar.

NOT:

 

*Yukarıda belirtilen uçuş saatleri Singapur Havayolları ve diğer yerel taşıyıcılardan alınmıştır. Uçak saatlerine gelebilecek herhangi bir değişiklikten, uçak iptalinden, uçağın teknik aksaklıklarından dolayı ortaya çıkabilecek rötarlardan, yolcunun iç hat uçuşlarını kaçırmasından kaynaklanan aksaklık veya doğabilecek problemlerden BALAYI ORGANİZASYON kesinlikle sorumlu tutulamaz.

*Programda belirtilen ve iç hatlarda uçulacak olan havayolunun / havayollarının yerine başka bir yerel taşıyıcı / taşıyıcılar ile uçulabilir. Dolayısıyla aktarma noktaları ve saatleri değişkenlik gösterebilir.

*Tur kalkmadan 3 gün önce lütfen tur kalkış saatini, buluşma yeri ve saatini büromuzdan teyid ediniz.

*Oteller check-in saati 14:00, check-out ise 11:00 ila 12:00 arasıdır.

*Seyahat edeceğiniz ülkeler kendi yerel para birimlerini kullanmaktadırlar ve konvörtıbl değillerdir. Dolayısıyla seyahat öncesinde bu para birimlerini Türkiye’de ki banka veya döviz bürolarından tedarik edemezsiniz. Bunun için yanınızda ABD Doları götürmenizi tavsiye ederiz.

*Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında bir parça eşya alma hakkı vardır. Bu seyahat esnasında kişi başına valiz hakkı maksimum 20 kg ile sınırlıdır. İç hat uçuşlarında bu ağırlık 15 kg ye kadar düşebilir. Ekstra valiz veya ağırlıktan veya ödenecek ekstra bagaj ücretinden BALAYI ORGANİZASYON ve tur rehberi kesinlikle sorumlu değildir. Uçak içerisine özellikle kişi başına bir parça eşya alabilirsiniz. Bunun ebadı yukarıda belirtildiği gibi olup en fazla 5 ila 7 kg olabilir.

*Seyahatiniz esnasında şayet cep telefonlarınız yurt dışı görüşmelere açık ise kullanabilirsiniz.

*Bu seyahate iştirak edecek olan her yolcunun pasaport temdit süresinin en az 9 ay olması gerekmektedir.

*Bu programa rezervasyon yaptıracağınız zaman pasaportunuzda yazılı olan isminizi açık olarak kayıt görevlisine pasaport numaranız, pasaport alış tarihiniz ve temdit süreniz ile birlikte lütfen bildiriniz. Havalimanında check-in esnasında isimden kaynaklanan herhangi bir problem de BALAYI ORGANİZASYON kesinlikle sorumlu değildir. Yılbaşı ve bayram gibi yoğun dönemlerde grup bileti kesildiği için tura 15 gün kala isim değişikliği yapılamaz.

*Seyahatiniz esnasında yanınızda mutlaka bir yağmurluk, bir hırka veya bir kazak bulundurmanızı önemle tavsiye ederiz. Çünkü kapalı mekanların çoğunda kuvvetli bir klima sistemi mevcut olmakla beraber, yapacağınız uzun uçak yolculuğu esnasında da bu tarz giyecekler oldukça işinize yarayacaktır. (Yanınıza kesinlikle mayo, terlik, bol miktarda tişört, bermuda, rahat yürüyebileceğiniz bir çift altı lastik ayakkabı, yağmurluk ve bol bol film alınız)

*Yurt dışı çıkışında gümrük ve pasaport engeli olan yolculara seyahate iştirak edemedikleri takdirde hiçbir ücret iadesi yapılmaz.

*Kredi Kartları,Banka Kartları ve Havayolu mensuplarının (emekli havayolcular dahil) kestirmiş oldukları biletler BALAYI ORGANİZASYON’u kesinlikle bağlamaz. Program veya tarih değişikliğinde kredi kartı, banka kartı, puanlar la kesilen veya pass biletler ile uçacak olan yolcuların yanan biletlerinden Golden Bay Tour sorumlu tutulamaz. Bu şartları yolcu tura kayıt olurken kabul etmiş sayılır.

*Dünyada ki petrol krizinden ötürü artan petrol fiyatları yüzünden tüm uluslar arası uçuş yapan IATA statüsündeki havayolları bu artışları fuel surcharge adı altında yolcularından talep etmektedir. Günden güne değişen petrol varil fiyatları maalesef siz sayın yolcularımıza zamlı olarak yansıtılmaktadır. Havalimanı vergisi adı altında sizlerden tahsil edilen fuel surcharge adı altındaki fark tamamen havayollarına ödenen net rakamlardan ibarettir. Bu konuda BALAYI ORGANİZASYON un herhangi bir kazancı söz konusu değildir. Havayolunun biletine gelecek vergi , sigorta vb artışlar aynı oranda misafirlerimize yansıtılacaktır.

 

Gece Hayatı

 

Patong Kumsalı adanın bir numaralı gece hayatı bölgesidir. Barların ve restoranların, diskoların, pubların, canlı müzik kulüplerinin ve daha fazlasının bir karışımıdır.

Kata Plajı daha güneyde olup, küçük barları ve restoranları ile bir köy ambiyansı taşımaktadır. Burada bulunan Boat House Wine and Grill adlı restoran-bar mükemmel şarap ve yemek menüleri ile ünlüdür. Klasik Thai performansının keyfini yaşayarak Marina Cottage’da da akşam yemeği yiyebilirsiniz.

Kamala Kumsalı’nda Phuket Fanta Sea isimli kabare, tiyatro gösterileri, filler, akrobatlar ve havai fişek gösterileri eşliğinde Thai efsanesinin günümüze uyarlanmış şeklini sunmaktadır. Küçük bar ve restoranlar da Patong’a sadece 10 dakika mesafededir.

Phuket şehir merkezinde bulunan Timber Rock ve Jammin’ gibi barlar canlı rock’n’roll ve Thai mutfağını güzel bir biçimde sunmaktadır. İlgi çekici bir alternatif ise Thai usulü cafe-barlardır. Buralarda müşteriler yemek yiyip içerken bayanlar yerel kıyafetlerle Thai müziği eşliğinde masalarınızın etrafında dans ederler.

Bang Tao Bay lüks otel ve alışveriş merkezlerinin bulunduğu bir bölgedir. Laguna Phuket Complex, tamamen barlar, restoranlar ve aktivite merkezlerinin olduğu büyük bir komplekstir. Phuket’te çok fazla sayıda bar bulunur. Bunların birçoğu yabancılara hitap eden yerlerdir ve genelde popüler buluşma noktalarıdır. Bunların içinde happy hour konusunda en iyisi Vichit Songkran’daki Dorn’s dur.


p>