Balayı Organizasyon

ÇÖLÜN GİZEMİNİ KEŞFEDİN.. DUBAİ BALAYI

 

Balayı Çiftlerimize Özel Paket Fiyat 1.699 
'dan Başlayan Fiyatlar

 

 

DUBAİ BALAYI 5 GECE 6 GÜN

 

 

 

DUBAİ BALAYI TUR ÖRNEK PROGRAMI

 

1. Gün ISTANBUL – DUBAI

Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerimizin ardından, Emirates Havayolları’nın EK 124 sayılı uçağı ile saat 16:30’da Dubai’ye hareket ediyoruz. Yaklaşık 4 buçuk saatlik yolculuk sonrası yerel saat ile sabahın erken saatlerinde 21:45’te Dubai Havalimanına varıyoruz. Otelimize transferin ardından odamıza yerleşiyoruz.

2. Gün DUBAI

Gününüz kum ve güneşin keyfini çıkarmak üzere serbest. Akşam dilerseniz, ekstra olarak düzenlenleyeceğimiz Dubai Creek’te, akşam yemekli, tekne turuna katılabilirsiniz.

3. Gün DUBAI

Tüm gün deniz, kum ve güneşin keyfini çıkarabilir yada dilerseniz ekstra olarak düzenleyeceğimiz Çöl Safarisi turunu yaparak 4X4 jeeplerle çölde unutulmaz anlar yaşayabilirsiniz.

4. Gün DUBAI

Kahvaltının ardından günümüz serbest. Dilerseniz, tam gün öğle yemekli Abu Dhabi turuna & Dubai Outlet Mall alışveriş turuna katılabilirsiniz.

5. Gün DUBAI

Gününüz dinlenmeniz için serbest.

6. Gün DUBAI - ISTANBUL

Bagaj, bilet ve check in işlemlerimizin ardından, Emirates Havayollarının EK 121 sefer sayılı uçuşu ile 14:20’de İstanbul’a hareket ediyoruz. Yerel saat ile 17:55’te İstanbul’a hoşgeldiniz…


 

 

 

Genel Bilgi

 

Uçsuz bucaksız çölün sessiz çığlığını ve yalnızlığını örten denizin deli mavisi ile Arap kültürünü Batı’nın yaşayış tarzıyla sentezleyen, dünya turizminin yeni keşfi…

 

Dahil Olan Hizmetler

 

* Emirates Havayolları ekonomi sınıfı uçak bileti

* Seçilecek otelde 5 gece Oda Kahvaltı konaklama

* Tüm Havaalanı ve güvenlik vergileri

* Havaalanı transferleri

* Seyahat sigortası

 

Dahil Olmayan Hizmetler

 

* Otel ekstralarınız

* Yemekler sırasında alınacak içecekler

* Vize ücreti ( 100 € )

* Uçaklarda 20 kg’ı aşan bagaj ücreti

* Yurtdışı çıkış vergisi (kişi başı 15 TL)

 

Notlar

 

* Fiyatlar; Havayollarının 01.01.2013 tarihindeki K sınıf fiyatlarına göre hazırlanmış olup, üst sınıftan yer yerlerin konfirme edilmesi durumunda artışlar aynı oranda fiyatlarımıza yansıtılır.

* Fiyatlarımız; BALAYI ÇİFTLERİMİZE ÖZEL PAKET FİYATLARIMIZDIR.

* Havayollarının uçuş saatlerinde oluşabilecek değişikliklerden, rötarlardan ve gecikmelerden firmamız sorumlu değildir.

* www.balayiorganizasyon.com, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otelleri değiştirme hakkını saklı tutar.

* Programın içeriği bozulmadan, programda belirtilen şehir sıralaması ve çevre gezileri, belirtilen günler dışında başka günlerde yapılabilir.

* www.balayiorganizasyon.com, gerekli gördüğü durumlarda haber vermeksizin uçulacak olan ana havayolunu ve yerel havayollarını değiştirebilir.

* Ekstra turlar en az 20 kişinin katılımı ile gerçekleştirilebilir. 20 kişiden daha az olan katılımlarda, gezi fiyatı, gerekli ayarlamalar yapılarak, rehberiniz tarafından bildirilecektir.

* Gezi hareketinden 3 gün önce gezinin buluşma yeri ve buluşma ve kalkış saatini lütfen ofislerimizden kontrol ediniz.

* Otellerde check – in saati 14.00 ve check – out saati 11 - 12.00 arasıdır.

* Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında ve en fazla 5 kg ağırlığında bir parça eşya alma hakkı vardır. Bu seyahat esnasında kişi başına valiz hakkı maksimum 20 kg ile sınırlıdır. İç hat uçuşlarında bu ağırlık 15 kg ye kadar düşebilir. Ekstra valiz veya ağırlıktan veya ödenecek ekstra bagaj ücretinden balayı organizasyon ve tur rehberi kesinlikle sorumlu değildir. Her yolcu için tanınan bu hakkın dışında fazla kilosu olan yolcular havayolları tarafından ekstra ücrete tabi olurlar. Seyahat esnasında yukarıda belirtilen limitlerin dışındaki ekstra kilolarda havayoluna yolcu tarafından ödenmesi zorunlu ücretlerde balayı organizasyon herhangi bir sorumluluk taşımaz.

* Fiyatlara dahil edilen seyahat sağlık sigortası 65 yaşa kadar olan kişiler için geçerli olup, daha üst yaşlardaki kişiler için ilave ücret gerekmektedir. 76 yaş ve üzeri kişiler için seyahat sağlık sigortası uygulaması bulunmamaktadır.

* Programlarımız için tur başlangıç tarihi itibarıyle minimum 6 ay geçerliliği olan pasaport gerekmektedir.

* Birleşik Arap Emirlikleri için vize gerekmektedir. Vize için enaz 6 ay geçerli pasaport, (resimli sayfa, geçerlilik süresini gösteren sayfa, kimlik sayfası), vize alacak kişinin adına düzenlenmiş telefon faturası, antetli kağıda dilekçe ( gidiş tarihini ve sebebini belirten ) ve vize ücreti gerekmektedir.

* Vize departmanımızla iletişime geçmenizi rica ederiz.


p>