Balayı Organizasyon

Amerikan Rüyası NEW YORK' ta MUHTEŞEM BALAYI…

 

Balayı Çiftlerimize Özel Paket Fiyat 3.299 
'dan Başlayan Fiyatlar

 

 

NEW YORK BALAYI 5 GECE 6 GÜN

 

 

 

BALAYI TUR PROGRAMI

 

1. Gün İstanbul – New York Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Türk Havayolları’nın TK 3 sefer sayılı uçuşu ile saat 07:25’de New York’a hareket ediyoruz. Yaklaşık 10,5 saaat sürecek yolculuktan sonra yerel saat ile 11:20’de New York’a varışımızda bizleri bekleyen aracımızla otelimize transferimiz gerçekleşiyor.

 

2. Gün New York Amerika’nın en hareketli şehri New York’da geziye çıkabilir, şehrin meydanlarını, Central Park’ı, Manhattan ve Harlem Semti’ni gezebilir, gezmekten yorgun düştüğünüz de şık cafe & barlarda kokteylinizi yudumlayabilirsiniz.

 

3. Gün New York Dünyanın en yüksek binalarından biri olan Empire State Building, Merore State ve Metropolitan Müzelerini gezebilir, ünlü caddelerde alışveriş yapabilirsiniz.

 

4. Gün New York Amerika’ya New York limanından gelen yolcuları ilk karşılayan, özgürlüğün meşalesini tutan, ünlü Özgürlük Anıtı görebilirsiniz. Gün içerisinde New York’un hareketini kahvenizi yudumlayarak izleyip dinlenebilir, akşam Broadway müzikallerinden birine giderek, ünlü sahne şovları izleyebilirsiniz.

 

5. Gün New York Manhattan’ın başından Staten Island’a kadar bot turu alıp New York’un fantastik manzarasının keyfini çıkartabilirsiniz.

 

6. Gün New York – İstanbul New York sokaklarında veda gezisi yapabilir, 5.Cadde’yi arşınlayarak, rengarenk bilboardların altında fotoğraf çektirip kendinize müthiş bir fotoğraf albümü hazırlayabilirsiniz. Sonrasında havaalanı transferiniz, bilet ve bagaj işlemlerinizin tamamlanmasından sonra Türk Havayolları’nın TK 2 sefer sayılı uçuşu ile İstanbul’a hareket ediyoruz. Yaklaşık 10 saatlik yolculuktan sonra yerel saat ile 11:40’de Atatürk Havalimanı’na hoşgeldiniz…


 

 

Genel Bilgi

 

 

Doğru mevsim, doğru zaman, şahane bir rota.. Rafet El Roman'ın şarkısındaki gibi : "Macera dolu Amerika ! " New York, sanat, kültür, mimari ve kültürel çeşitlilik anlamında tam bir ziyafet sunar. Bir gökdelenin 100. katından şehri seyretmek ya da şehrin ortasında bir çiçek demeti gibi uzanan Central Park'ta dolaşmak insana kendisini bir filmin içindeymiş gibi hissettirir.

Amerika'nın doğusu, tek bir parkurda bu denli zenginliği bir araya getirmesi anlamında oldukça benzersiz bir deneyim. "Macera dolu Amerika" yı yaşamaya davet ediyoruz sizleri..

 

 

Dahil Olan Hizmetlerimiz

 

* Türk Havayolları ile Istanbul – New York gidiş dönüş ekonomi sınıf uçak bileti

* Seçilen otel kategorisinde oda bazında konaklama

* Havaalanı transferler

* Seyahat Sigortası

* Tüm Havaalanı ve güvenlik vergileri

 

Dahil Olmayan Hizmetlerimiz

 

* Otel ekstralarınız

* Ekstra gündüz ve gece gezileri

* Uçaklarda 20 kg’ı aşan bagaj ücreti

* Yurtdışı çıkış vergisi (15 TL)

* Vize Ücreti

 

 

Notlar

 

* Fiyatlar; Havayollarının 01.01.2013 tarihindeki K sınıf fiyatlarına göre hazırlanmış olup, üst sınıftan yer yerlerin konfirme edilmesi durumunda artışlar aynı oranda fiyatlarımıza yansıtılır.

* Fiyatlarımız; BALAYI ORGANİZASYONUN BALAYI ÇİFTLERİNE ÖZEL PAKET FİYATIDIR.

* Havayollarının uçuş saatlerinde oluşabilecek değişikliklerden, rötarlardan ve gecikmelerden firmamız sorumlu değildir.

* balayi organizasyon, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otelleri değiştirme hakkını saklı tutar.

* Programın içeriği bozulmadan, programda belirtilen şehir sıralaması ve çevre gezileri, belirtilen günler dışında başka günlerde yapılabilir.

* balayı organizasyon, gerekli gördüğü durumlarda haber vermeksizin uçulacak olan ana havayolunu ve yerel havayollarını değiştirebilir.

* Ekstra turlar en az 20 kişinin katılımı ile gerçekleştirilebilir. 20 kişiden daha az olan katılımlarda, gezi fiyatı, gerekli ayarlamalar yapılarak, rehberiniz tarafından bildirilecektir.

* Gezi hareketinden 3 gün önce gezinin buluşma yeri ve buluşma ve kalkış saatini lütfen ofislerimizden kontrol ediniz.

* Otellerde check – in saati 14.00 ve check – out saati 11 - 12.00 arasıdır.

* Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında ve en fazla 5 kg ağırlığında bir parça eşya alma hakkı vardır. Bu seyahat esnasında kişi başına valiz hakkı maksimum 20 kg ile sınırlıdır. İç hat uçuşlarında bu ağırlık 15 kg ye kadar düşebilir. Ekstra valiz veya ağırlıktan veya ödenecek ekstra bagaj ücretinden balayı organizasyon ve tur rehberi kesinlikle sorumlu değildir. Her yolcu için tanınan bu hakkın dışında fazla kilosu olan yolcular havayolları tarafından ekstra ücrete tabi olurlar. Seyahat esnasında yukarıda belirtilen limitlerin dışındaki ekstra kilolarda havayoluna yolcu tarafından ödenmesi zorunlu ücretlerde balayı organizasyon herhangi bir sorumluluk taşımaz.

* Fiyatlara dahil edilen seyahat sağlık sigortası 65 yaşa kadar olan kişiler için geçerli olup, daha üst yaşlardaki kişiler için ilave ücret gerekmektedir. 76 yaş ve üzeri kişiler için seyahat sağlık sigortası uygulaması bulunmamaktadır.

* Programlarımız için tur başlangıç tarihi itibarıyle minimum 6 ay geçerliliği olan pasaport gerekmektedir.

* Amerika Birleşik Devletleri için vize gerekmektedir. Vize departmanımızla iletişime geçmenizi rica ederiz.


p>