Balayı Organizasyon

Turkuaz denizin muhteşem tonlarında ZANZİBAR BALAYI….

 

Balayı Çiftlerimize Özel Paket Fiyat 2.749 
'dan Başlayan Fiyatlar

 

 

ZANZİBAR BALAYI 6 GECE 7 GÜN

 

 

 

TUR PROGRAMI:

 

Uçak saatleri:

 

Gidiş : İstanbul – Darüsselam 19.10 – 02.45 | Dönüş: Darüsselam – İstanbul 03.45 – 10.50 1. Gün: İstanbul –Darüsselam

 

1.gün: İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde uçuş saatinden 2 saat önce bulunma. Check in işlemlerinin ardından Türk Havayollarının tarifeli sefer uçağı ile Darüsselam’a hareket

 

 

2. Gün: Darüsselam – Zanzibar Gece saatlerinde Darüsselam Havalimanı varış. Darüsselam – Zanzibar lokal uçağının saatine kadar havalimanında serbest zaman. İsteyen misafirlere Darüsselam merkezde transfer dahil olarak otel verilebilmektedir. Lokal Havayolları ile Darüsselam – Zanzibar uçuşu. Zanzibar Havalimanı varış. Pasaport ve gümrük işlemlerini takiben Otele transfer. Dinlenme ve deniz, güneş, kum aktiviteleri için tam gün serbest zaman. Otelde alacağınız akşam yemeğinin ardından serbest zaman.Geceleme Zanzibar Otelde.

 

 

3. Gün: Zanzibar Sabah kahvaltısının ardından dinlenme ve deniz, güneş, kum aktiviteleri için tam gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenen yerel İngilizce rehberli, yarım günlük Şehir Turuna katılabilirler. Sabah 09.00’da otelden alınış ile başlayan tur ortalama 3 saat sürmektedir. Programda hem yürüyüş hem araç ile transfer organize edilmektedir. Öğle yemeği ile program son bulmaktadır. Tur bitimi Otele dönüş. Öğleden sonra arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenen Lokal Tekne İle Gezi Turuna katılabilirler. Yöresel yelkenli tekneler olanDhow tekneleri ile organize edilen programda, adanın güney kıyılarına gezi yapılmaktadır. Tur bitimi Otele dönüş. Otelde alacağınız akşam yemeğinin ardından isterseniz otel çevresini keşfe çıkabilirsiniz. Geceleme Zanzibar Otelde.

 

 

4. Gün: Zanzibar Sabah kahvaltısının ardından dinlenme ve deniz, güneş, kum aktiviteleri için tam gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenen Jozani Ormanı Turuna katılabilirler. Sabah 09.00’da otelden alınış ile başlayan programda Jozani Ormanına transfer olunmaktadır. Burada değişik türlerdeki kuşları, florayı, faunayı ve nadir bulunan Colobus Maymununu görebilirsiniz. Tur bitimi Otele dönüş. Otelde alacağınız akşam yemeğinin ardından serbest zaman.Geceleme Zanzibar Otelde.

 

 

5. Gün: Zanzibar Sabah kahvaltısının ardından dinlenme ve deniz, güneş, kum aktiviteleri için tam gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenen yarım günlük Baharat Turuna katılabilirler. Sabah 09.00’da otelden alınış ile başlayan programda ortalama yarım saatlik bir transfer ile Baharat Bahçesine ulaşılmaktadır. Burada baharat bahçesi içinde yürüyerek farklı çeşitleri görebilirsiniz. Biber, vanilya, kahve, kakule, kaju vb gibi. Gezi bitimi Stone Town’a transfer ve tur bitimi. Otelde alacağınız akşam yemeğinin ardından serbest zaman.Geceleme Zanzibar Otelde.

 

 

6. Gün: Zanzibar Sabah kahvaltısının ardından dinlenme ve deniz, güneş, kum aktiviteleri için tam gün serbest zaman. Otelde alacağınız akşam yemeğinin ardından serbest zaman.Geceleme Zanzibar Otelde.

 

 

7. Gün: Zanzibar– Darüsselam–İstanbul Otelde sabah kahvaltısının ardından transfer saatine kadar serbest zaman. Zanzibar Havalimanına transfer ve lokal Havayolları ile Darüsselam’a uçuş. Uçuş saatine kadar Havalimanında serbest zaman.Dileyen misafirlerimize, transfer saatine kadar dinlenebilmeleri ve şehri keşfedebilmeleri amacı ile transfer dahil olarak Darüsselam otelkonaklaması verebiliyoruz. Türk Havayollarının tarifeli sefer uçağı ile İstanbul’a hareket. İstanbul’a varış ve turumuzun sonu..


 

 

Tur fiyatına dahil hizmetler

 

• Türk Havayolları tarifeli seferi ile ekonomi sınıf gidiş dönüş uçak biletleri

• Seçeceğiniz kategori otellerde 5 gece kahvaltı dahil konaklama

• Zanzibar havalimanı – otel – havalimanı transferleri (Kişiye özel)

• Seyahat sağlık sigorta

• Havalimanı vergileri 

 

Tur fiyatına dahil olmayan ekstralar

 

• Yurtdışı çıkış fonu - 15 T

• Ekstra turlar ve kişisel harcamalr

• Vize Bedli(ülke girişinde alınmaktadır.)

NOT: Tanzanya için sarı humma aşısı gerekmektedir.

 

 

Zanzibar Balayı Turu için ne tür Vizeye ihtiyacınız var?

 

 

Tanzanya:

 

Diplomatik, Hizmet, Hususi ve Umuma Mahsus Pasaport hamilleri vizeye tabidir.

 

 

Afrika’nın kalp atışlarını yumuşak bir şekilde duyacağınız Zanzibar balayı turu, turkuaz denizin muhteşem tonlarında hayaller kurdurtan, Stonetown’ın sokaklarında baharat kokuları arasında kaybolacağınız, renkli, lezzetli bu ada seyahati size başka bir keyif yaşatacak.

 


p>